+48 509 691 611
biuro@mw-projekt.com

O firmie

Korzystamy z doświadczenia projektantów posiadających wysokie kwalifikacje w dziedzinie budownictwa. Dzięki współpracy z projektantami specjalności: architektonicznej, konstrukcyjno – budowlanej, mostowej, kolejowej, telekomunikacyjnej, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych świadczymy kompleksowe usługi projektowe w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania CAD i wielkoformatowych urządzeń drukujących zapewniamy wysoki poziom opracowań, optymalizację przyjętych rozwiązań i czytelność projektów.

Zajmujemy się kompleksowo wykonywaniem projektów na różnym etapie inwestycji rozpoczynając od projektów koncepcyjnych z analizą ekonomiczną różnych wariantów, a kończąc na projektach budowlanych i wykonawczych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i materiałami przetargowymi.

Podchodzimy indywidualnie do każdej inwestycji, starając się dostosować do terminów oraz przyjąć takie założenia do projektu, aby odpowiadały potrzebą Inwestora.

Uprawnienia, Certyfikaty, Szkolenia: